5N1K HABER

YILIN YARIŞMASINDA DİSKALİFİYE

YILIN YARIŞMASINDA DİSKALİFİYE
30 Mayıs 2015 - 20:54 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.

İşte Benim Stilim yarışmasından diskalifiye olan Sima Şerafettinova gerçekte kimdir? Adı sahte çıktı, boyu sahte çıktı, son olarak instagram profil resminin başka bir mankene ait olduğu anlaşıldı. Bu kadar yalana rağmen İşte Benim Stilim ‘de kalmaya devam Sima Şerafettinova kendini aklamak için Azeri kadınlarını da kullandı. Ancak söylediği o sözü instagram hesabındaki ‘çıplak’ resmi ile aynı anda da yalanladı.

Azerbaycanlı bir holding patronunun kızı olduğunu söyleyen Sima Şerafettinova o kadar yalan söyledi ki ‘zengin baba’ iddiası da yalansa kimse şaşırmayacak. İşte Sima Şerafettinova ‘nın ekran önünde söylediği büyük yalanlar;

SİMA ŞERAFETTİNOVA YALANLARI : BOYU NE KADAR?
Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim yarışmasında ne söylediyle yalan çıktı. Sima’nın ilk yalanı boyu konusunda oldu. 2014 Azerbaycan Best Model Of yarışmasında birinci olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova boyunun 1.72 olduğunu söylüyordu. Ancak Nur Yerlitaş bu yalana inanmadı ve stüdyoya metre getirterek ölçtürdü. Ortaya çıktı ki Sima Şerafettinova gerçekte 1.65 boyunda. Bu boyla Azerbaycan Best Model Of yarışmasında nasıl birinci olduğu da tartışma konusu oldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER