5N1K HABER

VALİ COŞ’AMADI

VALİ COŞ’AMADI
26 Temmuz 2014 - 13:45 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

Sakaryalıların Yüksek Hızlı Tren hayal kırıklığı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da içinde bulunduğu Yüksek Hızlı Treni Sakarya’da durmayınca burada Vali Hüseyin Avni Coş ile birlikte bekleyen yaklaşık 200 kişi arasında hayal kırıklığı yaşattı.

Açılışı Ankara’da yapılan içinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da içinde bulunduğu Piri Reis Yüksek Hızlı Treni Sakarya’nın Arifiye ilçesi Garı’nda durmayınca burada Vali Hüseyin Avni Coş ile birlikte bekleyen yaklaşık 200 kişi hayal kırıklığı yaşadı. Tren yavaşladı ancak durmadan gitti. Yüksek Hızlı Tren’in Sakarya’da durmadan transit geçmesi ‘Selamsız Bandosu’ filmini akıllara getirdi.

yht

Piri Reis Yüksek Hızlı Tren’in ilk seferini Başbakan Recep Tayyip 

 

Polislerin de önlem aldığı tren istasyonunda trenin durabilecegi ihtimaline karşılık ses düzeni hazırlanırken, istasyonun bir bölümüne halı serildi.

Uzun süren bekleyiş saat 17.30 sıralarında Yüksek Hızlı Trenin belirmesiyle heyecana dönüştü. Vatandaşlar ellerinde bayraklarla beklerken, makinist bölümünde bulunan Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan ve Eski Bakan Binalı Yıldırım Arifiye’ye el sallayarak yoluna devam etti. Başbakan Erdoğan’ı göremeyen yaklaşık 200 kişi trenin geçmesinin ardından dağıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER