5N1K HABER

UNUTKANLIĞIN SONU

UNUTKANLIĞIN SONU
18 Mayıs 2014 - 17:14 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.

Yat limanı’na park ettiği otomobili denize uçtu

Bursa’nın Mudanya İlçesi’nde Diş Hekimi 29 yaşındaki Emrullah Kotan’ın, el frenini çekmeden Yat Limanı’na park ettiği otomobili denize uçtu.

yat-limani-1

MUDANYA(Bursa), (DHA) -Otomobilini balık adam ve çekici yardımı ile çıkartan Emrullah Kotan ile arkadaşları, otomobilin sudan çıkartılışını cep telefonu ve kamera ile görüntüledi.

Ankara’da yaşayan Diş Hekimi Emrullah Kotan hafta sonu tatilini geçirmek üzere 06 BS 6100 plakalı otomobili ile Bursa’nın Mudanya İlçesi’ne geldi. Otomobilini el frenini çekmeden Yat Limanı‘na park eden Kotan, aracının kapılarını kilitledikten sonra kendisini bekleyen arkadaşlarının yanına gitmek

istedi. Bu sırada Kotan’ın park ettiği otomobil, vitesi boşta olduğu için hareket ederek, denize uçtu. Genç diş hekimi, duyduğu gürültü üzerine otomobilinin bulunduğu yere bakınca, aracının denize uçtuğunu gördü. Şok yaşayan Emrullah Kotan, denize uçan ve 15 metre sürüklenen aracını, balık adamın yardımı ve çekici ile çıkarttı. Otomobilinin denizden çıkartılmasını cep telefonu ile görüntüleyen Emrullah Kotan, “Gezmeye geldik, böyle ilginç bir kaza ile karşılaştım. Tatilim zehir oldu” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER