5N1K HABER

ÜNLÜ YILDIZDAN ŞOK İTİRAF

ÜNLÜ YILDIZDAN ŞOK İTİRAF
30 Mayıs 2014 - 12:24 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

HOLLYWOOD’UN KARANLIK YÜZÜ

Henüz küçük bir çocukken önce tacize sonra da tecavüze uğradığını yıllar sonra itiraf eden Pamela Anderson’ın annesi kızının başına gelenlerden dolayı son derece üzgün olduğunu söyledi.

Pamela Anderson’ın 65 yaşındaki annesi Carol Anderson, İngiliz Daily Mail gazetesine konuştu. “Bütün bu olanlar tamamıyla şoke edici” diyen Carol Anderson pam3“Pamela’nın başına gelenler dehşet verici. Pamela’nın bütün bunlarla kendi kendine başa çıkması da korkunç bir durum” diye konuştu.

Carol Anderson, olup biteni ilk duyduğunda ne yapacağını bilemez hale geldiğini, üzüntüden uyuştuğunu da sözlerine ekledi.

Pamela Anderson geçtiğmiiz haftalarda konuğu olduğu 67. Cannes Film Festivali sırasında çocukluk yıllarıyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulunmuştu.

Anderson, altı yaşından 10 yaşına kadar, evlerinde çalışan bakıcı kadın tarafından taciz edildiğini söyledi.

Anderson, 12 yaşına geldiğinde ise tecavüze uğradığını ifade etti. Bir arkadaşının sevgilisinin 25 yaşındaki ağabeyinin kendisini tavla öğretmek vaadiyle kandırdığını belirten Anderson, sırt masajıyla devam eden tacizin tecavüze dönüştüğünü söyledi. Anderson, okul yıllarında ayrıca bir sevgilisinin isteği üzerine altı erkekle birlikte toplu seks yapmak zorunda kaldığını sözlerine ekledi. Yaşadığı kötü tecrübeleri, zaten zor bir yaşam sürdüren annesini daha fazla üzmemek için kimseye söyleyemediğini ifade eden Anderson, hayvanlara olan sevgisinin kendisini ayakta tuttuğunu belirtti.

Bu arada Pamela Anderson’ın 30 yıldan fazla bir zaman önce başına gelen bu olayla ilgili yasal haklarının bulunduğu da ortaya çıktı.

Annesi Carol Anderson ise kızının bu konuda ne yapmaya henüz karar vermediğini belirtti.

Hürriyet

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER