5N1K HABER

ÜNLÜ TEKSTİLCİDEN SİLAHLI EYLEM

ÜNLÜ TEKSTİLCİDEN SİLAHLI EYLEM
24 Mayıs 2014 - 5:40 'de eklendi ve 311 kez görüntülendi.

Ünlü tekstilciden silahlı eylem

Ünlü tekstil mağazalarının eski sahibi Bektaş Özbek, Beşiktaş’ta silahlı eylem yaptı. Elindeki silahla bir otomobil galerisi önüne gelen Özbek’i ikna etmek için polis uzun süre uğraştı. Özel harekat polisleri de çevrede konuşlanarak olumsuz bir duruma karşı hazır bekleditekstilci

Olay Barbaros Bulvarı üzerinde meydana geldi. İş adamı Bektaş Özbek “Basın gelsin yoksa intihar edeceğim” diyerek bir otomotiv firmasının kapısında geldi. Elindeki silahla bekleyen Özbek’i ikna etmek için polisler seferber oldu. Şirket yetkilileri ile görüşmek isteyen Özbek, bunu başaramayınca silahını çıkardı ve polisi kendisine yaklaştırmadı. Uzun süren çabaların ardından Özbek, polise teslim oldu. Silahını da polise veren Özbek, gözaltına alındı.

SEVENHILL’İN KURUCUSU

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Sevenhill, 1998 yılında İstanbul’da tekstilci Bektaş Özbek liderliğinde kuruldu. İlk ismi İngilizce “yedi” anlamına gelen Seven olan marka adının yanlış olarak okunmasından dolayı adını Sevenhill olarak değiştirmiştir Kuruluşundan itibaren yetişkinlere yönelik üretim yapan firma 2001 yılından sonra çocuklara yönelik ürünlerde üretmeye başladı.

CİHAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER