TÜRK ERKEKLERİNE DİKKAT EDİN !

İngiliz modelden ‘Türk erkeği’ uyarısı

İngiliz model Sophie Birch, Türkiye’de tatil yaparken tanıştığı kişiden hamile kaldığını ve sonra bu kişinin evli olduğunu öğrendiğini açıkladı. Birch, ‘Türk erkeklerinin bu konudaki kötü ününü duymuştum, ama kulak asmadım. Diğer genç kızlar da aynı tuzağa düşmesin diye konuşuyorum’ dedi.

İngiliz model Sophie Birch, Türkiye’de tatil yaparken tanıştığı ve evlilik vaadi ile hamile bırakıldığını; gencin ise evli olduğunu öğrenince yıkıldığını iddia etti. Güzel model, “Türk erkeklerinin bu konudaki kötü ününü duymuştum, ama kulak asmadım. Diğer genç kızlar da aynı tuzağa düşmesin diye konuşuyorum” dedi.

ingiliz_model

Daily Mail gazetesi Türkiye’de tatil yaparken Türk barmene aşık olup hamile kaldıktan sonra sevgilisinin evli olduğunu öğrenen genç modelin iddialarını manşetine taşıdı. Habere göre, 21 yaşındaki Sophie Birch adlı Oldham’lı model 2011 yılında tatil için geldiği Altınkum’da tanıştığı Sabri Taşken (26) adlı barmen gence aşık oldu.

O zaman 19 yaşında olduğunu söyleyen genç model, o tarihten sonra sık sık görüşmeye başladığı Sabri Taşken’in bir süre sonra kendisiyle evlenmek istediğini söyledi. Sabri’nin evlenme teklifini kabul ettiğini söyleyen Sophie, sevgilisinin bir süre sonra da kendisinden Türk örf ve adetlerine göre davranmasını istediğini belirterek, bundan böyle içki içmemesini ve daha kapalı kıyafetler giymesini istediğini belirtti.

‘BAŞIMA GELENLER DİĞER KIZLARA DERS OLSUN’

Genç model Sabri’nin bütün taleplerini kabul ettiğini ve hatta modelliği bırakıp bir markette kasiyerlik yapmaya başladığını ifade ederek, sevgilisinin son olarak geçen yılın Mayıs ayında çocuk istediğini kaydetti. Sophie Birch geçen yıl hamile kalmasına rağmen birkaç ay sonra çocuğu düşürdüğünü iddia etti.

Başına gelenleri Türkiye’de tatil yapan diğer İngiliz kızlarına ders olsun diye anlattığını söyleyen Sophie, birkaç ay önce Sabri’nin değişmeye başladığını ve kendisine ikisi için bir gelecek olmadığını söylemeye başladığını ileri sürdü.

Genç kız, bunun üzerine Sabri’nin çevresinde araştırma yapmaya başlayınca korkunç gerçeği yani Sabri’nin evli olduğunu öğrendiğini söyledi.

Sophie Birch, başından geçenleri özellikle anlattığını belirterek, “Aslında Türk erkeklerinin bu konudaki kötü ününü duymuştum, ancak Sabri’yi tanıyınca buna ihtimal vermemiştim. Başıma gelenlerin başka genç kızlara da ders olması için anlatıyorum” dedi.

DHA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir