5N1K HABER

Tokat’ta kaybolan çocuklarla ilgili önemli gelişme

Tokat’ta 29 Aralık’tan bu yana kayıp olan Bayram Erol ile Dursun Kaan Taşçı’yı arama çalışmaları sürerken, yırtık bir spor ayakkabı bulundu.

Tokat’ta kaybolan çocuklarla ilgili önemli gelişme
15 Ocak 2016 - 11:56 'de eklendi ve 462 kez görüntülendi.

Bayram’ın ailesinin yürekleri ağzına geldi. Çocuklar kaybolmadan 5 gün önce ikizleri Bayram ve Berat’a benzer bir ayakkabı alan anne Adile Erol’a, bulunan yırtık ayakkabının fotoğrafları gösterildi.

Anne Erol, fotoğraftaki ayakkabı ile Bayram’ın ikizi Berat’ın ayakkabısını karşılaştırdı.

Oğularına aldığı ayakkabı ile bulunan arasında benzerlik olduğunu söyleyen anne Adile Erol, “İki ayakkabıda da kırmızı ve beyaz renkler var. Oğlumun ayakkabısında bir de siyah vardı. Ama ayakkabı yıpranmış.

Daha önce de 3 ayakkabı bulup getirdiler, onlarda hiç benzerlik yoktu ama bunda var. Boyutu da aynı. Emniyet ayakkabıyı araştırıyor. Her şey olabilir” dedi.

200 KİŞİLİK EKİP ARIYOR

Bu arada yeni bulunan, iki çocuğun olduğu bir görüntü ailelere gösterildi. Ancak görüntüdeki çocukların Bayram ya da Kaan olmadığı anlaşıldı.

Kayıp çocuklar, Jandarma Arama Kurtarma (JAK), afad ve polis dalgıçları, polisler, komandolar, ilçe halkından oluşan 200 kişilik ekip tarafından 18 gündür aranmasına rağmen herhangi bir bulguya rastlanmadı. (Habertürk)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER