5N1K HABER

SİRKE İLE AYAK MANTARINA SON !! DENEYENLER 1 GECE DE KURTULUYOR

 • Ayak Mantarına iyi Gelen Bitkisel Yağlar

  Ayak mantarına iyi gelen bitkisel yağlarda kullanabilirsiniz. Sizlere ayak mantarına iyi gelen bitkisel yağlar içerisinde portakal yağı, çay ağacı yağı, kekik yağı, argan yağı gibi vitaminli ve sağlıklı bitkisel yağlar önerebiliriz. Müsait olduğunuz zamanlarda ayaklarınıza 1’er damla damlatarak bitkisel yağlar ile ayak mantarı tedavisi uygulayabilirsiniz.

  Ayak mantarı korunma yolları

  Ayak mantarından kurtulduktan sonra veya ayak mantarlarının daha da çoğalmasını önlemek için muhakkak ayak mantarı korunma yolları ile korumanız gerekmektedir. Ayak mantarı korunma yolları içerisinde en önemli korunma yollar arasında şu yöntemleri önerebiliriz;
  • Çıplak ayak ile ıslak yerlerde veya ayağınıza nem geçebilecek yerlerden kesinlikle uzak durun. Özellikle kamuya açık duş yerlerinde, soyunma odalarında sandalet veya terlik giyerek dolaşın.
  • Ayak mantarı korunma yolları arasında ayaklarınızı muhakkak kuru tutmaya özen gösterin. Mükün olduğu kadar sık çorap değiştirin ve pamuklu çoraplar giymeye çalışın.
  • Rahat ayakkabıları tercih edin. Özellikle ayaklarınızı ve parmaklarınızı sıkıştıran ayakkabılardan uzak durun. Hatta ayağınızın hava alabileceği ayakkabıları tercih edin.
 •  
  Etiketler :
  Senin Allahın adil mi? Senin Allahın adil mi?
  Hangi kare sizi daha çok korkutuyor? Hangi kare sizi daha çok korkutuyor?
  Bu belirtilere iki kere dikkat Bu belirtilere iki kere dikkat
  BUGÜN HESAPLARA YATIRILDI
  Emeklilere son 10 yılın en yüksek zammı yapılacak. Emeklilere son 10 yılın en yüksek zammı yapılacak.
  KARA HABER GELDİ
  HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

  SON DAKİKA HABERLERİ