5N1K HABER

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek
28 Ocak 2017 - 14:08 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

rüyada çok sayıda yılan görmek, rüyada siyah yılan görmek, rüyada yılan görmek diyanet islami, rüyada sarı yılan görmek, rüyada evde yılan görmek

Rüyada Yılan Görmek Neye İşaret Eder

Çalıştığınız yerde, çalışma hayatınızda komplike, can sıkıcı, zor meselelerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyada yerde size doğru hamle yaptığını görmek ise birkaç kişinin birlikte işbirliği yaparak size saldırma planları yaptığını gösterir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada yeşil yılan görmek, din ve inanç düşmanlığına ve düşmanlarına, çevrende, yanında yılan veya yılanlar görmek en yakınımızdan gelecek düşmanlığa, ev içinde yılan görmek evde yaşayan bir düşmana, ev avlusunda veya bahçesinde yılan görmek evinize ailenize yakın birinin düşmanlığına işaret eder.

Rüyada İri ve Uzun Yılan Görmek
Rüyada büyük ve uzun yılan görmek korkuya delalettir. Bazı durumlarda da, büyük ve iyi yılan görmek, aile içinden gelecek düşmanlığı gösterir. Bazı durumlarda ise aileye yakın aile içinden saydığınız bir komşu ve ya akrabanın düşmanca tavrına işaret eder. Bunların yanında bazı rüya yorumcuları bu rüyayı görenlerin çok büyük güç sahibi olacağını anlatır.

Rüyada Siyah ( Kara )Yılan Görmek
Rüyada siyah veya kara yılan görmek  çok güçlü bir düşman sahibi olacağınızı gösterir. Bu yılan düşmanınızın her türlü hileye başvurabileceğini ve elinin kolunun uzun olacağını gösterir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek
Rüyada görülen beyaz yılan, mecalsiz, kuvvetsiz ve zayıf düşmanı temsil eder. Bu durumda size düşmanlık edecek kişiye karşı siz daha güçlüsünüz demektir. Ayrıca Kirmanî tabirinde beyaz yılanı yakalamak onu zapt altına almak yakalayan kişinin iyi mertebelere geleceğini gösterir.

Rüyada Uçan Yılan Görmek Görmek
Rüyada uçan bir yılan görmek diğer yılan görme meallerinin aksine bir sevinç belirtisidir. Ruhunuz bir sevinç ile dolacağına delalet eder.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek
Engerek yılanı görmek bu tabirlerin en kötüsüdür. Çünkü bu durumda birçok kişi size bir oyun hazırlıyor demektir. Maalesef dost bildiklerinizde bu komplonun bir parçası. Bu nedenle dost bildiklerinizi de kontrol altında tutmalısınız.

Not: rüyada yılan görmek ile ilgili daha karışık rüyalarınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazarsanız gazetemiz  astrologları cevaplamaya çalışacaklardır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 29 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER