5N1K HABER

Rüyada Patates Görmek

Rüyada Patates Görmek
27 Şubat 2017 - 21:50 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.

rüyada çuvalla patates görmek,
rüyada haşlanmış patates görmek,
rüyada patates toplamak,
rüyada patates satın almak,
rüyada patates tarlası görmek,
rüyada çürük patates görmek,
rüyada patates görmek islami,
rüyada patates soymak,

Pazarda, halde, evde, veya başka bir yerde çok miktarda patates görmek rüyayı gören kişinin içinde yaşadığı yılın kendisi açısından çok iyi geçeceğine, yaptığı işlerde veya yeni bir işe girişmişse çok başarılı olacağına ve maddi olarak kazanç sağlayacağına işaret eder. Patates görme rüyası, refah seviyesinin yükselmesine yorumlanır.

Rüyada patates satmak

Rüyada patates satmak ise bir nedenle elinde bulunan paranın azalacağına tekabül eder. Fakat patates görmek iyiye yorulduğu için bu para azalması bir yatırım yapacak şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada patates yemek

Kazanca özellikle gayrimenkul kazancına işaret eder.

Rüyada pazardan veya manavdan çuvalla veya çok sayıda patates almak

O senenin bereketli geçeceğine delalet eder.

Aldığı patateslerden bir kısmının çürüdüğünü görmek, helal malın içinde bir kısım haram mal olduğuna ve ondan kurtulmak gerektiğine işaret eder. Bu kayıptan üzüntü duymamak gerekir.

Rüyada Patates ekmek

Sıfırdan bir işe başlanacağına ve kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada Patates soymak

Kişinin muradına ereceğine yorumlanır.

Rüyada haşlanmış patates görmek

Helal ve çokça kazanca delalet eder.

Rüyada Patates Toplamak

Rüyayı gören şahsın, uykusuz geçecek geceler sonunda çok başarılı olacağına, bunun sonucunda geri kalan hayatında bolluk içinde yaşayacağına, evlenebileceğine, eğer hasta ise kısa sürede iyileşeceğine,evine refah geleceğine, işlerinin açılacağına ve bunların yanı sıra bir ortaklık çalışmasına delalet eder. Rüyada patates toplamak ve topladıklarını satmak, iş yaşamında büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının düzeleceğine, çevresinin gelişmesine ve yeni bir ev ortamına girilmesine. İş yapmanın tam zamanı olduğuna ve kısmetin bol olacağına işaret eder.

Rüyada Patates Kaynatmak

Rüyasında yiyeceği patatesi kaynatmak aza kanaat etmek demektir. Kişi, varlığının kıymetini bilecek, bu kanaatkarlık takdir toplayacak, yapacağı işler sayesinde çok geliri olacağına, istediği terfiyi alacağına,hobilerinden para kazanacağına işaret eder.

Rüyada patates kaynatmak ve yemek

İşlerinini ve kazancının artacağına, borçlarını ödeyecek gelirler elde edeceğine, yaşadığı zorlukları ailesinin ve yakın çevresinin desteğiyle aşacağına yorumlanır.

NOT: Gördüğünüz rüyayı yorum bölümünde yazarsanız gazetemiz astrologları yorumlamaya çalışacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER