5N1K HABER

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada Doğum Görmek
28 Şubat 2017 - 23:59 'de eklendi ve 274 kez görüntülendi.

rüyada başkasının doğum yaptığını görmek, doğum yapmak kızı olduğunu görmek, doğum yapmak diyanet, bekar kızın doğum yaptığını görmek, doğum yapmak üzere olduğunu görmek, sezeryanla doğum yapmak, doğum sancısı çekmek, doğum yapamamak

Rüyada doğum yapmak hayırlara yorulur, rüyayı gören kişinin kötülüklerden kurtulacağı refaha ereceğine, içini sıkan durumlardan kurtulacağına işaret eder. Rüyayı görenin içinde bulunduğu kötü ve hatta kördüğüm durumundan kurtulacağı ve rahat nefes alacağına inanılır. Eğer sağlığını kaybetmişse kısa sürede yeniden doğmuş gibi olacağına delalet eder.

Başkasının doğum yaptığını görmek ve cinsiyetin bilinmemesi durumunda bu erkek çocuk, erkek doğurduğunu görmek kız çocuk sahibi olunacağını, kız çocuk doğumu görüldüğünde erkek çocuk sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmasına, iş yaşamında yaşanan maddi kaybın biteceğine ve kazancın yeniden yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurmak, rüya sahibi için güzelliklerin en büyüğünü yaşamaya, daha önce hiç tatmamış en güzel duyguları tatmasına ve hayatının olumlu, köklü ve güzel şekilde değişmesine işaret eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Yaşadığı sıkıntıyı içinde büyüttüğü anlamına gelir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Özellikle hayatını zorlaştıran maddi sorunları çözeceğine biraz sabırlı olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bebek Emzirmek

Bu rüya çocuğa tabir edilir. Çocuğunun çok başarılı olacağına ve hayırlı bir evlat olacağına işaret eder. Ömrü boyunca anne ve babasını gururlandıracak bir evlat olacağına delalettir.

Rüyada Bekarın Doğum Yapması

Bu bir kısmet göstergesidir.Bir çok kısmet rüyası olmasına rağmen en büyük kısmet göstergesi de bu rüyadır.

Rüyada Annenizin Sizi Doğurduğunu Görmek

En ilginç rüya tabiridir. Eğer sağlıklıysanız sağlığınızı kaybedersiniz. Sağlık sıkıntınız varsa sağlığınıza kavuşursunuz. Zenginseniz batarsınız, durumunuz kötüyse zengin olursunuz. Evliyseniz boşanabilirsiniz, bekarsanız evlenirsiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Doğumhanede Bulunmak

Bu işlerinizde iyi kazanç elde edeceğinize eğer işsizseniz iyi bir iş teklifi alacağınıza işaret eder.

Rüyada Herhangi Bir Canlının Doğduğunu Görmek

Başka bir canlının doğum yaptığını görmek aynı insanın doğumu gibidir. Eğer başka bir canlı doğurursanız çocuğunuzun fıtratı o canlıya benzeyebilir.

Rüyada Ölü Doğum Yapmak

Yapılacak bir yatırımın olmayacağına yada olsa da hayırlı olmayacağına ayrıca ikiz ölümünde bunun üzüntüsünün derin olacağına delalet eder.

Rüyada Sezaryenle Doğum Yapmak

Rüyada sezaryen ile doğum normal doğum gibidir. Bunun yalnızca psikolojik olarak kendiniz normal doğuma hazır hissetmenizden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Rüyada Tuvalette Doğum Yapmak

Çıkılacak yolda yalnız kalmaya yardıma ihtiyaç duymaya kendisini anlatamayacağı durumlara düşmesine yorumlanır. Eğer ölü doğum yapılmışsa kötü bir duruma düşeceğine işarettir. Bunu bir uyarı olarak algılayıp dikkatli olmak gerekir.

Rüyada Denizde Doğum Yapmak

Rüyayı gören kişinin çok eğlenceli bir hayat yaşayacağına , kan kaybederek doğum yapmak işlerinin zorlanacağına, bağırarak doğum yapmak kalabalıklar içinde yalnız kalacağına işaret eder.

Rüyada Kolay Doğum Yapmak

Kişinin zeki, kıvrak ve kabiliyetli olduğu ve sorun çözmede başarılı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Normal Doğum Yapmak

Tek başına ayakları üzerinde durabilen kendi sorunlarını kendi çözen güçlü bir karakter olduğunu gösterir. Bu kişiler her işini kendi planlar herkesi dinler ama doğru karar verirler.

Rüyada Zor Bir Doğum Yapmak

Yaşayacağı zorluklardan kısa sürede kurtulacağına delalet eder. Eğer doğumda canlı gerçekleşmesi durumunda yakın gelecekte zorlukları aşacağı ve iş yaşamında dahil güzel günlerin beklediğine kabul edilir.

Rüyada Doğum Yapmak İçin Hastaneye Gitmek

Sabır sebat ve kimseden yardım veya kolaylık beklemeden muradına ereceğine huzurlu ve refah içinde bir hayat yaşayacağına, çevresindekilere mutluluk veren bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Evlilik Dışı Doğum Yapmak

Kısa bir süre sonra kısmetinin açılacağına işaret eder.

Kirmanî yorumu : Kız çocuğu nasip, erkek çocuk zorluklar yaşanacak anlamına gelir.

Cafer-i Sâdık (r.a.) yorumu: Doğan çocuğun hemen konuşması anne için hayırlı bir çocuk olacağına işarettir.

Ebu Saidü’l-Vaaz yorumu: Eğer erkek doğum yaparsa çok zor şartlar altında sorunlar yaşayacağı ama sorunların üstesinden geleceğine işarettir.

Not: Rüyada doğum görmek ile ilgili daha karışık rüyalarınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazarsanız gazetemiz  astrologları cevaplamaya çalışacaklardır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER