5N1K HABER

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek, İslami, Diyanet Yorumu

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek, İslami, Diyanet Yorumu
07 Şubat 2017 - 0:08 'de eklendi ve 159 kez görüntülendi.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek

Rüyada çok sayıda yılan görmek yaşadığınız yerde özellikle bahar ve kış aylarında çokça yağış alacağına hatta seller olabileceğine işaret eder. Fakat bazı yorumcular bu konuda birkaç görüş ortaya koyar. Eğer evde çok sayıda yılan görürseniz bu yakın çevrenizden birkaç kişinin beraber sizin hakkınızda kötü düşünce ve planları olduğu anlamına gelir şeklinde yorumlar. Eğer ki bahçenizde çok sayıda yılan görürseniz bu o yılki işleriniz ve özellikle tarım ile ilgileniyorsanız hasatınızın zarar görebileceği anlamına gelir şeklinde yorumlanır. Bunların dışında yazının başında da belirttiğimiz gibi yollarda ve sokaklarda yılanlar görürseniz buda yaşadığınız yöre de çok miktarda yağış olacağı anlamına gelir.

Bunu toplumsal olarak düşündüğümüzde yaşadığınız yerde ortalığı karıştırmak isteyecek, ortalığı karıştırmak isteyecek kişilerin olabileceğine delalet eder. Eğer kalabalık bir aile iseniz ve çoğunlukla beraber yaşıyorsanız aile içine dışarıdan veya içeriden  nifak tohumları ekmek isteyenler olabilir.

rüyada çok yılan görmek : Yazıda çokça belirtildiği gibi dikkatli ve tedbirli olmalısınız.

rüyada evde yılan görmek : Tek ise sizin açığınızı arayan biri var demektir.

rüyada yılan yakalamak : Sizin için kötü planları olan kişiyi eğer dikkatli olursanız bulacağınız anlamına gelir.

rüyada yılandan korkmak : Başınızda sorunlar olduğunu ve bunların dışında sizinle uğraşmak isteyenlere bulaşmak istemiyeceğinize delalet eder.

rüyada yılandan kaçmak: Yılandan korkmak ve yılandan kaçmak hemen hemen aynı olayı gösterir.

rüyada yılan saldırması : Bu durumda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü sizin için kötü düşünen biri sizin zayıf olacağınız bir anı kolluyor demektir.

GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYALARI YORUM BÖLÜMÜNDE PAYLAŞIRSANIZ ASTROLOGLARIMIZ YORUMLAMAYA ÇALIŞACAKLARDIR.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER