5N1K HABER

ÖZGECAN’IN SON GÖRÜNTÜLERİ…KATİLİNE BÖYLE GİTTİ

ÖZGECAN’IN SON GÖRÜNTÜLERİ…KATİLİNE BÖYLE GİTTİ
17 Mart 2015 - 13:03 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.

Özgecan ölüme böyle gitti

Vahşice öldürülmesinin üzerinden 1 ay geçti Özgecan Aslan’ın…Türkiye’yi ayağa kaldıran cinayette yeni belgeler ortaya çıktı. TIKLAYIN

BOĞUŞMA İZLERİ VARAdli Tıp Kurumu’nun 27 Şubat’ta hazırladığı raporu savcılığa sundu. Raporda cesedin Özgecan Aslan’a ait olduğu, DNA’sının yüzde 99,9 oranında annesi Songül Aslan’la uyumlu olduğu saptandı. Böylece cesedin Özgecan Aslan’a ait olduğu kesinlik kazandı. Cinsel saldırı iddiasına ilişkin Özgecan Aslan’ın genital ve anal bölgesinde herhangi bir sperm örneğine rastlanmadı. Ancak Özgecan Aslan’ın kesik ellerinde ve tırnaklarında Suphi Altındöken’e ait DNA’lar bulundu. Altındöken’in elinde de Özgecan Aslan’a ait DNA’lar tespit edildi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Ümit Biçer, bu bulgular ışığında Özgecan Aslan ile Suphi Altındöken arasında bir boğuşma yaşandığını belirterek, “Sanığın çocukla mücadelesini gösteren bir durum var. Bir boğuşmanın varlığını düşündürüyor. Ama tecavüz konusunda konusunda bir şey söylemek mümkün değil” diye konuştu. (cnnturk / radikal)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER