ONU HATIRLADINIZ MI?

Kahraman Kıral hepimizin tanıdığı, unutamadığı ve şimdi ne yapıyor diye merak ettiği 1964 doğumlu döneminin ve o günden bu güne yapılan tüm filmlerin en yetenekli çocuk oyuncularından biridir.

Dünya’daki en yetenekli çocuk oyuncular arasında ilk 5′e girer.

Kendisini Tarık Akan’la “Canım Kardeşim” filminin yanı sıra “Oğul” ve “Gelin” filmlerindeki enfes performanslarıyla da hatırlıyoruz. Son defa 1976 yılında bir filmde rol alan Kahraman Kıral günümüzde Fatih Kıral Mobilya isimli bir şirketin ortağıdır ve mobilyacılık işi ile meşguldür. Kendisi pek ses vermese de görür görmez tanımak hala mümkün.

ONU HATIRLADINIZ MI?” üzerine 3 düşünce

  1. Can Ali

    Para insani insanligindan çikariyor YAKUP arkadas ne saniyorsun beyaz perde denilen yalan hayal dûnyasi ile gerçek ayni sey degildir ! insan oglu gôzû doymaz dûnyanin en egoist varligidir…!

    Cevapla
  2. yakup

    hep hüzünlenmişizdir bu filmde eski filmler başkaydı be şimdi ki filmler hep insanların düşünce yapısıyla oynuyo eskiler bir başka hep gönlümüzde şimdikier çizgi romanı gibi insanları hayal perestliğe itiyo gerçek hayatla hiç bir bağlantısı olmayan süslü makyajlı hayat öyküeri eskiler bir başka be gördükçe izledikçe insanın eskiyesi geliyo filmler bile gerçekmiş şimdi filmlerde yalan hayatlarda

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir