5N1K HABER

ÖĞRETİM GÖREVLİSİNİ KATLETTİLER

ÖĞRETİM GÖREVLİSİNİ KATLETTİLER
05 Haziran 2014 - 14:47 'de eklendi ve 224 kez görüntülendi.

Selçuk Üniversitesi’nde büyük şok! Öğretim Üyesi Doç.Dr. Celalettin Özdemir, fakülte binasındaki odasında boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu.

KONYA’da Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Çevre Teknolojisi Ana Bilim Dalı öğretim üyesi 42 yaşındaki Doç. Dr. Celalettin Özdemir, üniversitedeki odasında boğazı kesilerek öldürüldü.

İÇERİNDEN KOKU GELİNCE…

Eşinden 6 ay önce boşanan 2 çocuk babası Doç. Dr. Celalettin Özdemir’den 2 gündür haber alamayan yakınları merak edip gidebileceği her tarafı aradı, bulamayınca da görev yaptığı Selçuk Üniversitesi yetkililerine durumu iletti.

Mühendislik Fakültesi’ndeki arkadaşları da kendisini 2 gündür görmediğini söyleyince Alaeddin Keykubat Kampusu Mühendislik Fakültesi binasındaki odasında inceleme yapmak için giden görevliler kapının kilitli olduğunu gördü. Ancak içerden koku geldiğini fark eden görevliler çilingir çağırarak kapıyı açtırdığında Doç. Dr. Celalettin Özdemir’in kanlar içinde cesediyle karşılaşıldı.

BOĞAZI KESİLMİŞ, VÜCUDUNDA BIÇAK İZLERİ VAR

Polis ve savcı tarafından yapılan incelemede Doç. Dr. Celalettin Özdemir’in boğazının kesildiği ve vücudunda bıçak darbeleri saptandı. Otopsi için cesedi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülen Doç. Dr. Celalettin Özdemir’in cinayete kurban gittiği belirlenirken, katilin bulunması için soruşturma başlatıldı.
Doç. Dr. Celalettin Özdemir’in odasında boğazı kesilerek öldürülmesi, Selçuk Üniversitesi’nde öğretim üyeleri ve öğrencileri şoke etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER