5N1K HABER

O MÜDÜRÜN EŞİ KONUŞTU

O MÜDÜRÜN EŞİ KONUŞTU
21 Mayıs 2014 - 10:30 'de eklendi ve 373 kez görüntülendi.

Soma’da tutuklanan müdürün AK Parti’li eşi konuştu!

Soma Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru’nun eşi kocasının patronlar tarafından kurban edildiğini iddia etti.

Maden faciası sonrası çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderilen Soma Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru’nun eşi meclis üyesi Melike Doğru, kocasının patronlar tarafından kurban edildiğini söyledi.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Doğru, “Madende, yönetim kurulu tarafından alındığı iddia edilen (yetki devri) kararındaki imza melike-doğrukesinlikle eşime ait değil. O sahte bir imza. Zaten kriminal araştırmada imzanın sahte olduğu ortaya çıkacak. Kocamın üzerine bir komplo kuruldu ve kurban edilmek isteniyor. Ancak, buna izin vermeyeceğiz. Şirket sahipleri genel müdür olan kocamı suçlu göstermek amacıyla bu yönde ifade vermiş. Sorumlunun kocamRamazan Doğru olduğunu iddia etmişler. Ancak yetki devri kararı kesinlikle bilgisi dışında gerçekleşen bir olay. O imza da eşim Ramazan Doğru’ya ait değil” dedi.

“SOMA’DA CAN GÜVENLİĞİM KALMADI”

Kendilerinin hedef gösterilmesi nedeniyle Soma’da can güvenliği kalmadığı için ilçeyi terk ettiğini belirten Melike Doğru, “Hedef gösterdikleri için can güvenliğim kalmadı ve Soma’dan ayrılmak zorunda kaldım. Öncelikle eşimin cezaevindeki ihtiyaçlarını karşılayıp daha sonra avukatlarımızla da görüşerek konuyla ilgili bir açıklama yapacağım” diye konuştu.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER