5N1K HABER

MUCİZE ÇOCUK, GÖZÜNE BIÇAK SAPLANDI…

MUCİZE ÇOCUK, GÖZÜNE BIÇAK SAPLANDI…
18 Mayıs 2014 - 16:37 'de eklendi ve 382 kez görüntülendi.

Mucize! Gözüne bıçak girdi, bir şey olmadı

Evde oynarken kaza sonucu sağ gözüne meyve bıçağı saplanan çocuk o halde hastaneye götürüldü. Başarılı bir ameliyatla çıkarılan bıçak, mucize eseri göz altındaki boşluk ile kemik arasına sıkıştığı için göze fazla zarar vermedi

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 8 yaşındaki A.Ö., evde kardeşleriyle oynarken dengesini kaybedip düşünce meyve tabağındaki bıçak sağ gözüne saplandı. Kaldırıldığı hastanede gözündeki bıçak çıkarılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Nusaybin’in Çatalözü Mahallesi’nde evlerinde dün akşam kardeşleriyle oyun oynayan A.Ö. dengesini kaybederek, annelerinin yemeleri için önlerine koyduğu meyve tabağının üzerine düştü. Tabakta bulanan meyve bıçağı düşme sırasında A.Ö.’nün sağ gözüne saplandı. Ağlama sesi üzerine mutfaktan fırlayan anne, çocuğunu gözüne saplı bıçakla  Nusaybin Devlet Hastanesi’ne götürdü.

mucize,1Hastanede ameliyata alınan A.Ö.’nün gözündeki bıçak çıkartılırken, bıçağın gözün altındaki boşluk ile kemik arasına sıkıştığı için göze fazla zarar vermediği belirtildi. Doktorlar çocuğun sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Ahmet AKKUŞ/NUSAYBİN (Mardin), (DHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER