5N1K HABER

Jandarmadan Şefkat Eli

Jandarmadan Şefkat Eli
21 Aralık 2016 - 19:26 'de eklendi ve 217 kez görüntülendi.
Narman da vatandaşlar tarafından yol kenarında bulunan yavru angıt ördekleri İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi.
Narman da Şekerli Kavşağında gece seyahat eden vatandaşlar tarafından ana yol üzerinde başı boş gezinen 7 adet yavru Angıt ördeği İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi. Bir gün İlçe Jandarma Komutanlığın da bekleyen yavru angıt ördekleri daha sonra vatandaşla ve İlçe Jandarma ekiplerince yuvaları tespit edildikten sonra tekrardan doğal yaşam alanlarına ve yuvalarına bırakıldı.
Gece saatlerinde angıt yavruları bulan Muhammet Serkan Ceylan, “Akşam aracımızla seyahat ederken yavru ördeklere rastladık ve kaza yapmamak ve yavruların zarar görmemeleri için kenara çektik annelerini göremeyince göremeyince yavru ördekleri kutuya alıp İlçe jandarma Komutanlığına götürdük sabah da Jandarma ekipleri ve bizlerinde çabalarıyla yavru angıt ördeklerinin annelerini ve yuvalarını bulduk İlçe jandarma ekipleri nezaretinde tekrardan yavruları doğal yaşamlarına bıraktık” dedi.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER