5N1K HABER

İBB VATANDAŞLA DALGA GEÇTİ

İBB VATANDAŞLA DALGA GEÇTİ
03 Mart 2015 - 14:48 'de eklendi ve 370 kez görüntülendi.

İSPARK acilde bedava!

Zaten tamamen ücretsiz olması gereken devlet hastanelerinin otoparklarını vatandaşa parayla kiralayacaklar. Bunu halka şirin göstermek için acil servisleri ücretsiz yaparak halkı susturmaya çalışıyorlar…İşte İBB’ NİN SKANDAL AÇIKLAMASI…

Sağlık Bakanlığı ile imzalanan protokol kapsamında İstanbul genelindeki devlet hastanelerinin otoparkları İSPARK’a devredilecek.

İSPARK acil servislerde ücretsiz vale hizmeti verecek. Devlet hastanelerindeki otoparkların işletilmesi ve acil servislerde ücretsiz vale hizmeti verilmesi amacıyla yapılan görüşmeler sonucu Sağlık Bakanlığı ile protokol imzalandı. Uygulama için Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi ve Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi pilot olarak seçildi. Kısa süre içerisinde 30 hastanede daha İSPARK hizmet verecek ve acil servis kapısında ücretsiz vale hizmeti uygulanmaya başlayacak. Ücretsiz vale sistemiyle hastanelerin acil servisine gelen sürücüler park yeri aramayacak. Devlet hastanelerinde uygulamaya başlanan ücretsiz vale projesiyle, yaşam kurtaran acil servislerde hasta ve hasta yakınlarına bu hizmeti vermekten dolayı mutlu olduklarını belirten İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik “ Vatandaşlarımızın en sıkıntılı zamanlarında eğitimli personellerimizle onların yanında olacağız. Araçlarını valelerimiz park edecek. Acil servislere gelen hastaların taşınması, acil servislere yönlendirilmesi ilk önceliğimiz olacak” dedi.

Kaynak: DHA

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER