5N1K HABER

Gizlilik İlkeleri

– Kullanıcı adı ve şifre ile girilen üye hesapları ve bilgileri sadece kullanıcıya aittir ve sadece kullanıcı adi ve şifre ile ulaşılabilir.

– Üyeler kendilerine ait bilgileri her zaman güncelleyebilirler veya silinmesini form doldurarak isteyebilirler.

– Ziyaretçilerimizin ve kayıtlı kullanıcılarımızın gizliliği yasa ve kurallar çerçevesinde korunmaktadır.

– Ziyaretçilerin üyelik formu doldorurken istenen ve üye firmaların kendileri tarafından verilen bilgilerin haricinde hiçbir bilgisi ve kaydı Selamturkiye.com’da tutulmamaktadır.

– 5n1khaber.com sitesinin herhangi bir sayfasını ziyaret ettiginizde edindiğimiz ilk bilgi, sunucularımızın otomatik olarak aldığı, bağlantınızın IP adresi ve alan adıdır. Bu,ziyaretçinin kişisel bilgilerini ortaya koyan bir işlem değildir ve sadece her gün sitemize bağlanan tekil kullanıcı sayısı, kaç sayfanın ziyaret edildiği gibi istatistik bilgileri derlemeyi amaçlamaktadır.

– Ziyaretçilerimizin ve kayıtlı kullanıcılarımızın gizliliği yasa ve kurallar çerçevesinde korunmaktadır.

– bayancix.com varlıklarının tümünün veya bir kısmının el değiştirmesi halinde elimizdeki bilgileri, yukarida belirttiğimiz kurallar çerçevesinde kullanılmak üzere transfer etme hakkımızı koruduğumuzu belirtiriz.

Bu Web sitesini ziyaret ederek ve sitemizdeki çesitli hizmetlerden yararlanarak, bilgilerinizin yukarıda belirtildiği şekliyle toplanmasına ve kullanılmasına rıza gösterdiği kabul edilir.

üyelik formlarında ve site içerisinde sizlerden özel ve gizlilik arzeden ( Kredi kartı bilgisi vb.) bilgileriniz istenmemekte, alınmamakta ve saklanmamaktadır.

SON DAKİKA HABERLERİ