5N1K HABER

Erdoğan, Meral Akşener’i Uyardı: Akşener’den cevap gecikmedi

Erdoğan, Meral Akşener’i Uyardı: Akşener’den cevap gecikmedi
09 Mart 2019 - 23:44 'de eklendi ve 86 kez görüntülendi.

Erdoğan, Meral Akşener’i Uyardı: Akşener’den cevap gecikmedi

“Birileri şu an cezaevinde süre dolduruyor. Aynı yola sen de düşebilirsin” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın sözlerine Akşener’den çok sert cevap geldi.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefete oy verenlere terörist diyor” ifadelerini kullanan Akşener’e yüklenen Erdoğan, “Denizli’de ortak miting düzenliyorlar. Millete yaptıklarını, yapacaklarını anlatmak yerine bize ve halkımıza bühtan ediyorlar. ”Cumhurbaşkanı’nın teröristler dediği Denizlililer” diyor. Anlaşılan bu mızıkacılar 21 gün boyunca gittikleri her şehri, vatandaşımızı teröristler diye selamlayacaklar.

Şaka bahanesiyle önlerine çıkan herkese terörist damgası vurmaya devam edecekler. İnşallah Elazığ’a gelirler mi bilmiyorum. Geldiklerinde aynı hataya burada da düşmezler.

Denizli’deki Aydın’daki rezaleti inşallah tekrarlamaz. Yiğitler otağı Elazığ’da inşallah sizleri teröristler diye selamlamazlar. Tıpkı Denizlili, Aydınlı kardeşlerim gibi Gakkoşlar da hassastır. Şakalaşacak, gülecek eğlenecek diye terörist yaftasına benim Gakkoşlarım tahammül etmez. Şakadan da olsa terörist denmez.”

“Bunun adı şaka değil, komiklik değil, olsa olsa hadsizliktir, edepsizliktir. İftiralarla, bühtanla mahkemeye verdim. Oradan da hesaplaşacağız. Fakat hanımefendinin kaçacak deliği de yok. O milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak. 31 Mart günü millet bunlara şaka nasıl olurmuş sandıkta gösterecek” ifadelerini kullandı.

AKŞENER’DEN CEVAP GECİKMEDİ

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT