5N1K HABER

EMRAH’IN ANNESİ O İDDİALARA CEVAP VERDİ

EMRAH’IN ANNESİ O İDDİALARA CEVAP VERDİ
02 Haziran 2014 - 4:59 'de eklendi ve 559 kez görüntülendi.

Bir süredir gizlice evlendiklerine dair haberler çıkan Emrah ve Sibel Kirer, iddiaların aksine nikah defterine 16 Haziran’da imza atacak. Uzun zamandır birlikte olan Emrah ve Sibel Kirer, sonunda ilişkilerini resmileştiriyor. 16 Haziran’da evlenecek olan çift, düğün yerine sade bir töreni tercih etti.

Emrah’ın annesi Ayten Erdoğan, Sibel Kirer’i gelin olarak istemediği iddialarına yanıt verdi: Emrah’ın, hamile olduğunu öğrenen Sibel Kirer’den sırf bakım masrafları yüzünden bebeğini aldırmasını istediği ancak Kirer “Anne olmayı çok istiyorum” deyince doğuma izin verdiği, bakıcıya para ödememek için de annesi Ayten Erdoğan’a yanlarına taşınıp bebeğe bakmasını teklif ettiği öne sürülmüştü.

Şarkıcıyla ilgili bir başka iddia da annesine belediye otobüslerine bedava binmesi için ‘yaşlılık kartı’ çıkarttığı şeklindeydi. Ayten Erdoğan, çıkan haberlere tepki gösterdi, bir basın açıklamasıyla iddialara yanıt verdi. İşte anne Erdoğan’ın yanıtı:

“Oğlum bana böyle bir kart almadı. Almayı bırakın, böyle bir söylemde dahi bulunmadı. Bana olan düşkünlüğünü tüm Türkiye bilir. Beni hayatının her döneminde baş tacı etmiş ve elindeki olanaklarla en rahat şekilde yaşamamı sağlamıştır ve bu halen böyle devam etmektedir.

Emrah gibi bir evlat her anneye nasip olmaz. Benden hiçbir şeyi esirgememiştir. Yıllarca devlete hizmet etmiş bir emekli olarak yaşımdan dolayı bana tanınan hakları kullanmam her vatandaş gibi benim en doğal hakkımdır. Bu hakkımdan dolayı oğlumu rencide edecek şekilde haber yapılması beni çok üzmüştür.” “Bakıcı masrafından korktuğu için yanına taşınmamı istediği iddiasının gerçekle alakası yoktur.

Biz oğlumla uzun yıllardır aynı evde yaşamayız. Oğlumun bana tahsis ettiği evlerde kendim oturmaktayım. Oğlum nereye taşınırsa, ona yakın olmak için beni de yakınına bir ev alarak taşır. Bir dediğimi iki etmez. Bu haberi yazanları vicdanlarıyla baş başa bırakıp, Allah’a havale ediyorum.” “Oğluma ‘Ben o kızla yaşamam, o kızı gönder, senin yanına taşınırım’ dediğim yazılmış.

Bu çirkin haberi ben, Emrah ve Sibel kahvaltıda gördük. O kadar komik geldi ki, sabah sabah çok güldük ve hâlâ gülmekteyiz.” Sadede gelirsek… Emrah ne kadar oğlumsa, Sibel de o kadar kızım. Sibel’in benim gönlümdeki yeri bambaşkadır. Ona evgim çok özeldir. Oğlumun birtanesi, dolayısıyla benim de.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER