5N1K HABER

EBRU GÜNDEŞ’ İN BABASI KONUŞTU

EBRU GÜNDEŞ’ İN BABASI KONUŞTU
08 Haziran 2014 - 15:53 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

Ebru Gündeş’in babası konuştu

Reza Zarrab’la evli olan Ebru Gündeş, babasıyla hala konuşmuyor.

Gündeş’in sefalet içinde yaşayan babası Remzi Gündeş, yeniden yıllar sonra görüntülendi. Şuan 70 yaşında olan ve Bakırköy’deki bir eskici dükkanında yaşayan Remzi Gündeş, ‘Torunum var fakat kızım olmadığı için torunumu da göremiyorum en çok torunumu görmek isterdim’ dedi.

Dükkanında ‘en sadık dostum’ dediği Osman ismindeki kedisiyle yaşan Remzi Gündeş, ‘Bu hayta tek dostum kedim Osman” dedi. Kızı hakkında hiç konuşmayan Remzi Gündeş,”Ben şerefsiz bir insan olsaydım şuanda lüks içinde yaşardım ama şerefli olduğum için bu hayatı sürdürüyorum. 70 yaşına geldim hala emekli olamadım. Çünkü emekli olamam için bağ kurumu ödemem gerekiyor. Ben hiç kimsenin kapısına gidip para isteyemem,  böyle bir yapıya sahip değilim. Ben gazi çocuğuyum şerefimle yaşadım bu zamana kadar. Utanmasam gidip Bülent Ersoy’dan para isteyecektim. ” dedi.
Ebru Gündeş’e yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, ünlü sanatçı babasına Bakırköy’de bir ev aldı ve her ay para gönderdi. Ancak Remzi Gündeş her seferinde kızının yardımlarını geri çevirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER