5N1K HABER

DENİZ SEKİ İÇİN BİLİŞİM POLİSİ DEVREDE

DENİZ SEKİ İÇİN BİLİŞİM POLİSİ DEVREDE
03 Haziran 2014 - 1:10 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı. Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki’ye ulaşamadı. Hal böyle olunca herkesin aklına ‘Deniz kaçıyor mu?’ sorusu geldi.deniz-seki_facebook

Ünlü şarkıcının annesi Güler Seki konuştu. Vatan’dan Gülşen Yüksel, Güler Seki’nin yalnızca kızı için değil, hayatını kaybeden yakın akrabası için de ağladığını haberine ekledi.

“KIZIM İÇİN DUA EDİN”

Vatan’ın haberinde “Kaçtı sanılan Deniz de son ana kadar hastanede eniştesinin başındaymış. Güler Seki aradığımda cenazedeydi. Konuşmakta güçlük çekiyordu. Zor da olsa bir kaç cümle söyleyebildi: ‘Kızım için dua edin.” ifadeleri yer aldı.

DENİZ SEKİ’YE SİBER TAKİP

Seki’nin aranmaya başladıktan sonra bir takipçisinin yazdığı yorumu retweet ettiği tespit edilince harekete geçildi. Bir başka sosyal medya hesabındaki sayfasında “Umut yok dua var. Çok istemek yok, Allah’a yalvarmak var. Acele davranmak yok, sabretmek var” diye yazan Seki’nin izini bulabilmek için Siber Suçlarla Mücadele ve Bilişim polisleri de devreye girdi. Seki’nin mesajları yazdığı adresler tespit edilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER