CEZAEVİNDEN ÖLÜM ÇIKAR

‘Cezaevinden ölüm çıkar’

Uyuşturucu kullanmak ve ticaretini yapmak suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası alan ve cezası onaylanan şarkıcı Deniz Seki’nin yakalanması için savcılık polise emir verdi.

Deniz Seki uyuşturucu kullanmak ve ticaretini yapmak suçundan Şubat 2009’da tutuklanıp Ekim 2009’da tahliye olmuştu. Mahkemenin verdiği 6 yıl 3 aylık hapis cezasını Yargıtay onaylamıştı. ‘Yeniden yargılama’ talebi de reddedilen Deniz Seki için infaz savcılığı, ‘yakalama kararı’ çıkardı ve gereğini yapması için İstanbul Emniyeti’ne gönderdi.

2.5 YIL 15 GÜN YATACAK

Deniz Seki’nin cezası infaz yasası gereği 3.5 yıl 15 güne inecek. 2.5 yıl 15 gün hapis yattıktan sonra kalan 1 yıllık cezasını denetimli serbestlik gereği dışarıda geçirebilecek. “Artık hapisten benim ölüm çıkar. Biterim bir daha da kendimi toparlayamam” diye ağlayan Deniz Seki’nin birkaç gün içinde cezaevine girmesi bekleniyor.

POSTA

CEZAEVİNDEN ÖLÜM ÇIKAR” üzerine bir düşünce

  1. mehmet ksk

    Ne acı hayat süslenip pahalı kıyafetler giyip televizyon ekranlarında dolaşmak değil malesef bunlar hayatın gerçekleri biz şerefi ile alın teri ile para kazanan kısımız Allahıma şükürler olsun ki böyle hallere düşmedik. azıcık aşım kaygısız başım demişler. hakeden cezasını çekmeli her ne kadar adil ve demokratik bi ülkede yaşadığımı hissetmesemde en azından bunun gibilerini cezasını bulması biraz da olsa içime su serpmiyo değil hani.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir