5N1K HABER

CEMİL İPEKÇİ İSYAN ETTİ

CEMİL İPEKÇİ İSYAN ETTİ
01 Temmuz 2014 - 12:40 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

Modacı Cemil İpekçi denize girdiği halk plajı ve evinin etrafındaki sokağın temiz olmamasından yakındı. İpekçi, halk plajında ‘donla’ denize girenlere de tepki gösterdi…

Böcek ısırması nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavisinin ardından taburcu edilen cemil ipekçi, kan tahlillerinde bir şey belirlenemediğini belirtirken dün akşam yeniden kontrol içinBodrum Devlet Hastanesi’ne geldi. Yarım saat hastanede kalan İpekçi çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cemil İpekçi, denize girdiği halk plajının ve evinin etrafındaki sokağın yeteri kadar temiz olmadığını savunarak bu durumdan şikayet etti.

“BEN DE ÇIPLAK GİREYİM”

Kumbahçe halk plajında denize girdiğini anlatan İpekçi, şöyle devam etti:

“Deniz kenarında oturanlar da dikkat etsin. Son derece sinirli ve kızgınım. Halkımız da temiz değil. Yiyor, içiyor çöpünü orada bırakıyor. Halk plajındayız, insanlar donlarla denize giriyor. Halk plajıymış. O zaman ben de denize çıplak gireyim. Donla girmek ne demek? Belediye zabıtasının kontrol etmesi gerekir. İlla seçim mi olması lazım. Kendi kardeşim olsa kabul etmiyorum. Buradan herkesi davet ediyorum. Lütfen o belediye çöp tenekeleri yıkanmıyorsa onun protestosunu yapsınlar. Lütfen denize girdikleri yerler temizlenmiyorsa onun protestosunu yapsınlar. Yanlarındaki çöp atıyorsa onu uyarsınlar. İktidarlar değişip yaşayabiliriz ama hastalıklarla yaşamamız mümkün değil.”

DHA
http://www.haber3.com/unlu-modaci-isyan-etti-2759804h.htm#ixzz36Cy0wSd0
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER