5N1K HABER

BEYAOĞLUNDA DEHŞET

BEYAOĞLUNDA DEHŞET
05 Haziran 2014 - 11:27 'de eklendi ve 246 kez görüntülendi.

BEYOĞLU’nda yol üzerine bırakılmış bir çantanın içinde kadın cesedi bulundu. Polis ekipleri boynu kesilerek öldürülen 30 yaşlarındaki kadının kimliğini tespit etmek için çalışma başlattı.

Bülbül Mahallesi’nde sabah saat 07.00 sıralarında bölgede temizlik çalışması yapan belediye görevlisi yol üzerine bırakılmış bir çanta buldu.

Temizlik görevlisi çantayı açtığında ise kadın cesediyle karşılaştı. 1.50 – 1.55 boylarında, 30 yaşlarında olduğu sanılan kadının boynu kesilerek öldürüldüğü ve cesedinin de bavul içine konduğu tespit edildi.

Temizlik görevlisi durumu polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevreyi güvenlik şeridi çekerek önlem aldı.

Olay yeri inceleme ekipleri bir kadına ait cesedin kimliğini tespit etmek için başlattı.

kadin_cinayetSokakta bulunan işyerini açtığı sırada olayı fark ettiğini söyleyen bir dükkan sahibi, “Sabah dükkanımı açmaya geldim. Baktım polisler var. Bir ceset bulmuşlar galiba bavulun içinde. Temizlik görevlileri fark etmiş” dedi.

 BAVULLA MORGA GÖTÜRÜLDÜ

Bulunduğu bavulun içinde morga götürülen ceset üzerinde detaylı inceleme yapmak üzere savcı ve olay yeri inceleme ekipleri morga geldi.

Öte yandan, cesedin mobese kameralarının yaklaşık 5 metre karşısına bırakılması dikkat çekti.

Çetin AYDIN Emniyet’ten – Fırat ALKAÇ Beyoğlu’ndan bildiriyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER