5N1K HABER

BAŞBAKAN’I DURDURAN PANKART

BAŞBAKAN’I DURDURAN PANKART
29 Mayıs 2014 - 10:52 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Başbakan Erdoğan’a otobüs durdurtan pankart

Erdoğan, Ağrı’da ev ziyaretlerinde bulundu

Erdoğan, partisinin, Ağrı Adliye Sarayı Dörtyol Kavşağı’nda düzenlediği mitingin ardından havalimanına hareket etti.

Başbakan Erdoğan, 100. Yıl Mahallesi’nde de yolda kendisini karşılayanları selamladı. Burada, Nurcan Yür isimli kadın, Başbakan Erdoğan’ı evine davet etti.

Bunun üzerine seçim otobüsünden inen Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti. Başbakan Erdoğan, daha sonra, 7 çocuk annesi Yür’ün evine konuk oldu.

Nurcan Yür, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Başbakanımızı yolda iki saat bekledim. Başbakan gelince önünü kestik. Eve davet ettim. ‘Evin yakın mı, müsait mi?’ dedi. Müsait dedim. Geldi, oturdu, elini öptüm, çay içtik, muhabbet ettik. Başbakanı çok seviyoruz canımız ona kurban olsun” dedi.

Ardından, Başbakan Erdoğan, aynı mahallede yaşayan Nusrettin Bengi’nin evine de konuk oldu.

Evden çıkarken burada kendisini bekleyenlere seslenen Erdoğan, “Hepinizin evini dolaşmak isterdim fakat nasip böyle oldu. İnşallah bir daha ki gelişte de diğer evlerden birine uğrarız. Gelir bir çayınızı içeriz” diye konuştu.

Daha sonra havalimanına hareket eden Erdoğan, yol güzergahında “Başbakanım annem kokuyorsun. Onun gibi içten ve pazarlıksız seviyorsun” pankartını açan grubu görmesi üzerine otobüsü durdurdu.

masbakan_pankart1Erdoğan, pankartla otobüsün önüne gelen grupla fotoğraf çektirdikten sonra buradan ayrıldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER