5N1K HABER

AŞK DEDİKODULARI DEVAM EDİYOR

AŞK DEDİKODULARI DEVAM EDİYOR
21 Mayıs 2014 - 12:57 'de eklendi ve 389 kez görüntülendi.

Bir dönem adları birlikte anılan  Gülben Ergen ile Erhan Çelik, yine akılları karıştırdı. 17 Mayıs Cumartesi sabahı saat 07.00’de baş başa kahvaltı ederken görülen ikili,  aşk iddialarını yine alevlendirdi.

Mustafa Erdoğan’dan boşandıktan sonra adı değişik isimlerle anılan Gülben Ergen, hakkında çıkan tüm  aşk dedikodularını yalanladı. Bu isimler arasında Ergen’in de sabah programı yaptığı kanalın haber dairesi başkanı ve anchorman’i Erhan Çelik de yer alıyordu.

Geçtiğimiz yaz  aşk yaşadıkları konuşulan ünlü sanatçı ile Çelik, bu dedikoduları kesin bir dille yalanladı. O günden sonra ikili hakkında ne bir dedikodu çıktı; ne de Ergen ile Erhan Çelik yan yana geldi.

Tedirgin tavırlar

Ta ki, 17 Mayıs Cumartesi sabahına kadar… Dedikodulara göre;  Gülben Ergen ile Erhan Çelik, cumartesi sabahı saat 07.00’de Karaköy’deki Namlı’da baş başa kahvaltı ederken görüldü. İş kahvaltısından çok daha fazla samimi haller sergileyen Ergen ile Çelik, bu tavırlarıyla mekandakilerin de dikkatini çekti. Fotoğraflarının çekilip çekilmediğini kontrol etmek için çevrelerini gözetleyen  Gülben Ergen ile Erhan Çelik, tedirgin halleriyle de akılları karıştırdı. İkili arasındaki ilişkinin ne olduğunu ise zaman gösterecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER