ACUN’ UN EŞİ ÇOK ÜZGÜN

Acun Ilıcalı’nın 11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın Instagram’a koyduğu fotoğrafı görünce isyan etti.

Gunes.com’da yer alan habere göre ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eşiyle sevgilisi arasındaki soğuk savaş sosyal medyada sürüyor. Acun Ilıcalı’nın 2 kızının annesi olan 11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında ünlü televizyoncunun kendisini 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisiyle aldattığını öne sürerek boşanma davası açmıştı.

DAVAYI GERİ ÇEKMİŞTİ

Ardından bu genç kızın Şeyma Subaşı olduğu ortaya çıktı. Araya giren aile dostlarının da etkisiyle Zeynep Ilıcalı, boşanma davasını geri çekti. Ancak Acun Ilıcalı’nın Subaşı’yla ilişkisi devam etti.

Subaşı geçen mart ayında Miami’de Melisa adını verdiği bir kız bebek dünyaya getirdi.

MEVLANA İLE MESAJ VERDİ

Şeyma Subaşı hem kendi, hem de kızı Melisa Ilıcalı adına açtığı instagram hesaplarından ünlü televizyoncuyla beraberliğini gözler önüne sermeye başladı. Geçen günlerde Subaşı kızıyla Survivor yarışmasının çekildiği Dominik adasına gitti. Bu sırada yarışmanın yapıldığı setteki parkurlarda kızıyla çektiği fotoğrafları paylaştı.

İNATLA SUSACAĞIM

Bu durum Acun Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı’yı kızdırdı. Mevlana’nın “Konuşsam dilim yanar, sussam kalbim. Önce duruyorum. Sonra susuyorum. İçimden çıkan lafların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime… Sonra dayan diyorum. Herkes mutlu olsun. Sen dayan” şeklindeki sözlerini paylaştı ve altına “Her şey görüldüğü gibi… Sadece bir de benim bildiklerim.. Benim için ölür inşallah diyenlere inat susacağım. Çünkü benim kaybedeceklerim manevi… Çünkü benim ailem var. Tahriklere inat hep susacağım” yorumunu yaptı.

ACUN’ UN EŞİ ÇOK ÜZGÜN” üzerine bir düşünce

  1. Williamdup

    If you have been feeling stressed lately, but you are not sure how to deal with it, the advice in this article can help. Feelings of stress are increasingly common in today’s world, but there are ways to help. This article will teach you some easy ways to overcome your stress.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir